fbpx
Close
LAI TAVA DZĪVE MAINĪTOS -TEV JĀMAINĀS

PERSONĪBAS IZAUGSMES KOUČINGS

Personības izaugsmes koučings iedrošina un palīdz cilvēkam izveidot privātus un profesionālus mērķus, kuru sasniegšana nodrošinās personas dzīvi, kādu klients ir vēlējies.  Personības izaugsmes koučs jeb treneris ir profesionālis, kurš ar savām prasmēm un iemaņām palīdz klientam iepazīt sevi dziļāk, atbildēt uz daudziem jautājumiem patiesāk, palīdz saskatīt vīziju un mērķi, uz ko klients virzās, lai dzīvotu dzīvi pēc viņa paša noteikumiem.

Personības izaugsmes koučings kā virzošs un atbalstošs instruments ir ieteicams ikvienam, kurš vēlas: 

 • Nospraust konkrētus mērķus un strādāt pie to efektīvākas sasniegšanas 
 • Iegūt lielāku sapratni par savu vietu pasaulē, savu misiju
 • Iepazīt sevi dziļāk, patiesāk
 • Iegūt lielāku apmierinātību ar dzīvi 
 • Kļūt vairāk par sevi pārliecinātam, sajust savu vērtību 
 • Kļūt efektīvākam 
 • Baudīt ciešakās un produktīvākas attiecības 

Personības izaugsmes koučings jeb treniņi atšķiras no psihologa konsultācijām un mentoringa ar faktu, ka personības izaugmses treneris palīdzēs analizēt esošo situāciju, identificēt esošos un iespējamos izaicinājumus un palīdzēs izveidot darbības plānu, lai sasniegtu vēlamo iznākumu un uzlabotu klienta dzīves kvalitāti. 

Starptautiskās Kouču Federācijas (The International Coach Federation) izpētes dati rāda vairākus uzlabojumus cilvēku dzīvē pēc koučinga sesijām: 

 • 80% uzlabojusies pārliecība par saviem spēkiem 
 • 72% uzlabojušās komunikācijas spējas un attiecības kopumā 
 • 70% ir uzlabojumi viņu sasniegumiem darba vietā
 • 57% ir uzlabojumi laika menedžmentā 

Koučinga sesijas pie personības izaugsmes trenera atklāj klientam viņa pašu spēku un izcilību, vairo enerģiju un palīdz radīt sabalansētu un  jēgpilnu dzīvi. Personības izaugsmes koučings ir lielisks veids kā atklāt un vairot savus resursus un enerģiju un kā iemācīties baudīt dzīvi. 

KĀ PERSONĪBAS IZAUGSMES KOUČINGS STRĀDĀ?

Life Coaching

Personības izaugsmes sesijas parasti sastāv no vairākām viens pret viens privātām vienu stundu ilgām sesijām.  Pirmajā sesijā personības izaugmes koučs izmantojot efektīvus jautājumus sapratīs Jūsu vēlmes un mērķus, ko vēlaties sasniegt. Jūsu esošās situācijas apzināšanās jau pēc pāris sesijām palīdzēs novērtēt progresu un virzību katrā konkrētā jautājumā.

Katras sesijas beigās koučs lūgs Jums izveidot sarakstu ar soļiem, ko izpildīt pirms nākamās sesijas. Personības izaugsmes treneris jeb koučs palīdzēs izveidot īstermiņa un ilgtermiņa soļus balstītus uz Jūsu galvenajām vērtībām un vēlmēm, kā arī atbalstīs Jūs soļu izpildē. Katras sesijas sākumā Jūs un koučs iziesiet cauri paveiktajam un novērtēsiet progresu, kas palīdzēs pietuvināt Jūs nospraustajam mērķim. Apņemšanās un soļu izpilde no klienta puses, kā arī progresa izvērtēšana un jaunu plānu veidošana ir daļa no koučinga veiksmes pamatiem.  

IESAKU IZLASĪT

“HOW TO BE HAPPY? 7 PRINCIPLES TO OUTSTANDING LIFE”

Par ko ir grāmata?

Savā pirmajā grāmatā dalos ar koučinga profesijā apgūtām zināšanām, stāstiem no manas personīgās dzīves un reāliem novērojumiem koučinga sesijās par 7 principiem, kas veido laimīgas dzīves pamatu. Grāmata ir papildināta ar jautājumiem katra indivīda personīgajai izaugsmei un tā ir veidota kā praktiski izmantojams ceļvedis laimes meklējumos. (Publicēta angļu val.)

Lasīt

KOUČINGA VEIKSMES FORMULA

A coaching session
Kāpēc personības izaugsmes koučings tik labi strādā?

Personības izaugsmes treneris jeb koučs pieņem klienta esošo situāciju un palīdz atrast ceļu uz vēlamo rezultātu. Personības izaugsmes sesiju pamatā ir koncentrēšanās uz tagadni un nākotni un ir uz darbībām orientētas, kāmēr, piemēram, psihologa vai psihoterapeita darbības pamatā ir koncentrēšanās uz notikumiem pagātnē.  

Personības izaugsmes koučs jeb treneris savā praksē pielieto vizualizācijas, nākotnes projekcēšanas  un NLP tehnikas ar mērķi sasniegt labāko potenciālu klientā. Pateicoties jaunajai pieredzei personības izaugsmes sesijās, smadzenes veido jaunus neironus savienojumus, kas ir atbildīgi par klienta turpmākajām jau cita veida darbībām.    

Personības izaugsmes treneris jeb koučs uzdod padziļinātas būtības jautājumus, kas klientam liek paskatītīes no cita, jauna skatu punkta, kā rezultātā koučinga sesijas vairo klienta pārliecību par sevi, produktivitāti un apmierinātību ar dzīvi kopumā.

Kā koučings var būt man noderīgs?

Personības izaugsmes trenera vadībā Jūs izmantosiet laiku, lai paskatītos uz savu dzīvi tuvāk – atrastu un izskautu sabiedrības “uzspiesto” pieņēmumus, kas rada ierobežojumus Jūsu rīcībai. No personības izaugsmes sesijām Jūs variet sagaidīt:

 • Identificēt, kādu patiesībā Jūs vēlaties savu dzīvi;
 • Izveidot skaidru vīziju un nospraust mērķus 
 • Radīt darbības plānu gan privātiem, gan profesionāliem sasniegumiem;
 • Strādāt pie izmaiņām gan karjeras, gan biznesa izaugsmei;
 • Radīt darba un dzīves balansu;
 • Atrast savas dzīves pamatvērtības un risināt citus jautājumus

Personības izaugsmes treniņi jeb koučings ir priekš ikviena, kurš vēlas uzlabot savu dzīves kvalitāti, sajust progresu un pārliecību. Daudzi no pasaules līderiem izmanto personības izaugsmes koučingu, lai izmantotu savas būtības dziļāko spēku un resursus efektīvākai mērķu sasniegšanai. 

PIESAKIES BEZMAKSAS 20 MIN KONSULTĀCIJAI