fbpx
Close

February 15, 2019

Veiksmīgu cilvēku rīta rituāli

Rituāli lieliskai dienai

Mūs veido rīta rituāli un dažādi ieradumi. Ja Tavs ieradums ir sportot 5 reizes nedēļā, rezultāts būs redzams skatoties uz Tavu ķermeni. Ja Tu smēķē, arī tas būs redzams. Kādi ir Tavi rīta rituāli, kas palīdz sevi uzturēt formā un nodrošina lielisku funkcionēšanu visas dienas garumā? Šeit apkopoti pasaules veiskmīgāko cilvēku 5 rīta rituāli. Izlasi, praktizē un ievies savā dzīvē pārmaiņas, kas vairo disciplīnu un enerģiju.

1. Izstaipies
Staipīšanās ir lielisks veids, kā ļaut savam ķermenim pamosties, asinīm sāk ritēt straujāk un justies apmierinātai ar sevi un jaunas dienas sākumu. Kamēr staipies, jūties pateicīga par cilvēkiem Tavā dzīvē, par lietām apkārt, par saviem talantiem.

2. Vizualizācija un spēcinoši apgalvojumi
Iztēlojies sevi jau mērķi sasniegušu, kamēr to dari atkārto spēcinošus apgalvojumus, kas nostiprina Tavu pārliecību par mērķa sasniegšanu. Izjūti un tici vizuālizācijas ainām un pozitīva enerģija ienāks Tevī sagatavojot aktīvai darbībai.

3. Ūdens ar citronu
Izdzer glāzi ar istabas temperatūras ūdeni ar citrona sulu. Mūsu ķermenis sastāv no 55%-65% no ūdens. Pēc nakts miega ķermenis ir pavadījis 6-8 stundas bez ūdens uzņemšanas, lai turētu balansā ķermeņa funkcijas, pabaro to ar vajadzīgo ūdens daudzumu. Citrona sula aktivizēs gremošanas sistēmu un sagatvos ķermeni brokastu uzņemšanai.

4. Vingrinājumi
Mīli savu ķermeni tik daudz, lai vismaz 15-20 minūtes veltītu formas uzturēšanai. Ja grūtāk uzsākt, izvēlies 3 ķermeņa daļas, kuras vēlies noturēt (vai atgriezt) formā un ik rītu izpildi 3 vingrinājumus, katrai ķermeņa daļai pa vienam. Ar katru rītu pieliec par 1 reizi vairāk pietupienu, presīti vai kādu citu vingrinājumu. Paslavē sevi par iegūto efektu pēc 30 dienām!

5. Smaids sev
Tu esi sava labākā draudzene. Pirms izej no mājas, uzsmaidi sev spogulī un pasaki, cik lieliska tu būsi šodien. Kādus panākumus Tu gūsi, kādus brīnišķīgus cilvēkus satiksi. Smaids un enerģija ir spēcīgākie resursi un tie ir bezmaksas!

Dalies ar pieredzi un ieteikumiem par saviem rīta rituāliem! Kas Tev liek justies vislabāk?

February 15, 2019