fbpx
Close

February 15, 2019

5 Izaugsmes pamatprincipi

Izaugsmes pamatprincipi personības attīstībai

Pašizaugsme ir neatņemama katras personības attīstības daļa. Vai esi domājusi par izaugsmes pamatprincipiem, kas palīdz Tev augt un attīstīties kā personībai? Šeit ir apkopoti 5 izaugsmes pamatprincipi, kas palīdzēs apzināties sevi, sasniegt savus mērķus un kļūt par sevis labāko versiju, vairojot Tavu pašapziņu!

1.Strādā ar sevi!
Viens no neaizstājamajiem izaugsmes pamatprincipiem ir ieguldīt sevī. Lasi mūsdienīgas biznesa grāmatas, iepazīsti līderus un paplašini savu redzesloku, satiec jaunus cilvēkus, mācies no savām un viņu kļūdām. Paplašinoties redzeslokam mūsu pieņemums par sevi, savu vietu un iespējām paplašinās.

2. Spēks ir Tevī!
Mūsos katrā ir milzīgs spēks un enerģija un mēs varam paveikt brīnumainas lietas. Liela daļa no mums šo spēku ignorē, varbūt baidās atklāt. Atklājot savu milzīgo potenciālu, mums ir jāuzņemās arī atbildība par to, kur esam, ko darām, kādu ietekmi atstājam uz citiem. Bet tā ir iespēja panākt soli pretī mūsu ideālajai dzīvei.

3. Zini ko vēlies un kāds ir Tavs mērķis.
Mērķis un vēlmes “jāredz detaļās”. Jo detalizētāk zināsi, kur vēlies būt pēc gada, vai 3 mēnešiem, jo ātrāk to sasniegsi. Izlem, kādus cilvēkus vēlies sev apkārt, kur vēlies būt ko darīt un kādu dzīvi dzīvot.

4. Seko savai sirdsbalsij
Gudrība ir mūsos, bet mums jāiemācās uzdot pareizos jautājumus. Aprunājies ar sevi – dziļi un patiesi. Uzdod jautājumus, kas liks justies neērti, bet radī jaunas atklāsmes par sevi. Meklē atbalstu pie profesionāļa – kouča vai mentora, kurš palīdzēs atklāt daudzas patiesības par Tevi pašu.

5. Izdari vairāk nekā no Tevis sagaida!
Izdarot vairāk kā no Tevis sagaida, kā rezultātā to atcerēsies visi, bet jo īpaši Tavi klienti. Spīdošs serviss un izcils produkts vienmēr būs lieliskākā bezmaksas reklāma.

Kādi ir Tavi personības izaugsmes pamatprincipi? Seko augstāk minētajiem principiem 90 dienas un piefiksē izmaiņas Tavā dzīvē –  biznesā, privātajā dzīvē un kā mainās Tava pašapziņa.

Izmanto profesionālu kouča palīdzību, ja vēlies izzināt sevi dziļāk, rast atbildes uz dzīves jēgu meklējošiem jautājumiem un veicināt savas personības straujāku attīstību un izaugsmi.

February 15, 2019