fbpx
Close

ATTĪSTI SEVI UN TAVS BIZNESS ATTĪSTĪSIES

BIZNESA KOUČINGS

Biznesa koučs palīdz biznesa īpašniekam, uzņēmējam un uzņēmuma vadītājam izvirzīt un sasniegt mērķus straujāk ar mazākiem resursiem. Biznesa koučings ir ieteicams dažādu līmeņu biznesa cilvēkiem – gan tādiem, kuram ir tikai ideja par savu biznesu, gan pašnodarbinātai personai ar nelielu apgrozījumu, gan startapiem, kā arī tādiem, kas uzņēmējdarbībā darbojušies 1-2 gadiem, gan uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem, kas  biznesā ir jau vairākus gadus.  

Biznesa koučs palīdzēs uzņēmējam iegūt skaidrību un fokusu, izstrādāt īstermiņa un ilgtermiņa mērķus un stratēģijas straujākai biznesa attīstībai. Sesijas norit pozitīvā gaisotnē, uzņēmējam veicinot vēlmi izzināt sevi, savas patiesās vēlmes un biznesa ambīcijas. Biznesa koučs kopā ar uzņēmēju sekos līdzi aktuālajiem sasniegumiem un veiks nepieciešamās izmaiņas stratēģijā, lai uzņēmējs straujāk tuvotos saviem mērķiem. 

Zemāk minēti daži no visbiežāk minētajiem iemesliem, kāpēc biznesa īpāšnieks ir ieinteresēts izmantot biznesa kouča pakalpojumus:

  • Palīdz iegūt skaidrību par biznesa vīziju un nākotnes projektiem 
  • Palīdz radīt motivāciju un atskaites sistēmu sev 
  • Palīdz prioritizēt veicamos uzdevumus 
  • Palīdz novērtēt uzņēmuma augšanu 
  • Palīdz radīt jaunus risinājumus biznesa problēmām 
  • Palīdz attīstīt līdera spējas un izaugsmi 
  • Palīdz koncentrēties, attīstīties un paaugstināt uzņēmuma rādītājus

Biznesa koučs palīdzēs biznesa īpašniekam augt kā personībai, radīt skaidru vīzīju par mērķi un veidot detalizētu darbības plānu, lai Jūsu bizness sasniegtu jaunu izaugsmes līmeni. 

Kā biznesa koučings strādā?

How Business Coach works

Manas piedāvātā biznesa koučinga pakas sastāv no 1 Bonusa jeb iepazīšanās sesijas un minētā skaita maksas sesijām. Pirmajā tikšanās reizē mēs izrunāsim esošo biznesa situāciju un vēlmes kopumā. Atkarībā no fakta, vai klients ir iesācējs biznesā, vai jau ar daudzu gadu pieredzi, mēs pārrunāsim par plāniem, esošajām problēmām, ko vēlas pārvarēt un ko sasniegt. Uzņēmēja biznesa izaicinājumi  kļūs par mūsu sadarbības pamatu nākamajām koučinga sesijām.

Otrās koučinga sesijas laikā strādāsim uz uzņēmuma vīziju un mērķiem, konkrētu soļu izstrādi, lai sasniegtu mērķus. Tā kā katrs uzņēmums un tā īpašnieks ir unikāls, arī katra biznesa vīzija ir unikāla un ar dziļu jēgu.  Ir būtiski turpmākajai biznesa attīstībai, lai kopējā vīzija būtu skaidra un detalizēta un nospraustie mērķi izmērāmi uz laika līnijas, lai efektīvi attīstītos un augtu.

Business_Coaching_Medium_Businesses

Tiklīdz būs izveidojusies skaidra vīzija un mērķi, darbs turpināsies pie tā saucamajām “atslēgas” sadaļām un konkrētām darbībām, lai biznesu paceltu jau augstākā līmenī.  Atkarībā no izvēlētās pakalpojumu pakas un sesiju daudzuma, turpmāk tiks izdiskutēti jautājumi par produktu, mārketingu, pārdošanas kanāliem, konkurentiem un uzņēmuma izaicinājumiem ar mērķi tos uzlabot un citi biznesa īpašniekam aktuāli jautājumi.

Uzņēmējam nereti rodas izmisuma sajūta kā meklējot gaismu tuneļa galā. Biznesa koučs ir kā beterija, kas izgaismo ceļu un palīdz saskatīt nākamos soļus. Kā rezultātā, uzņēmējs izprot savu augstāko mērķi un iegūst skaidru vīziju.

Pēc biznesa koučinga sesijām biznesa īpašnieks iegūs skaidrību, fokusu un stratēģija, lai veiksmīgi turpinātu attīstību. 

VIDEO INTERVIJAS

Sievietes Biznesā  – Kas ir Stāsts un Personība aiz Zīmola?

Interviju sērija ar uzņēmējām – drosmīgām un iedvesmojošām sievietēm, kuras pašas radījušas un vada savu biznesu. Par biznesa uzsākšanu, gūto uzņēmējdarbības pieredzi, grūtībām un izaicinājumiem, sasniegumiem un biznesa – ģimenes balansu šajās intervijās.

SLOW beachwear zīmola izveidotāja Elīna

Saruna par sievietes vēlmju apzināšanos, par drosmi kā milzīgu virzītājspēku, par sievietes intuīcijas izmantošanu, un par sievišķības saglabāšanu ikdienā un biznesā. Uzņēmēja uzsver pārliecības lielo nozīmi jebkuras sievietes sapņu piepildīšanas procesā un atklāj savu recepti uz daudzo lomu – mammas, sievas, dizaineres balansu ikdienā.

SKATĪTIES
Zīmola Cloudberry Design izveidotāja Linda

Linda savu vēlmi iedvesmot sievietes būt aktīvām un krāsot savu ikdienu košās krāsās, darīt darbus, ko katra mīl, būt patiesām, izaicināt sevi un noķert sapni ir pārvērtusi uzņēmējdarbībā radot un izgatavojot dizaina papīrlietas, sajūtu un atmiņu fotogrāfiju albumus un plānotājus sievietēm, kuras vēlas sasniegt vairāk.

SKATĪTIES
Rotu zīmola Nela Gems izveidotāja Nela

No rotu darināšanas kā hobija, Nela 6 gados ieguvusi plašu klientu un sekotāju loku – sociālajos tīklos spējot piesaistīt 63 tūkstošus. Intervijā ar Nelu par to kā, turpinot strādāt pamatdarbā, hobiju pārvēst veiksmīgā biznesā, kāda ir uzņēmējas tipiskā ikdiena, lielākie palīgi zīmola veidošanā un kur smelties iedvesmu!

SKATĪTIES
Tēju zīmola PLUKT izveidotāja Māra

Māra precīzi nodefinējot tukšo tirgus nišu, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas un pozicionējot Latvijā ražotās tējas kā premium zīmolu spējusi gūt ievērojamu atzinību Latvijā un arī starptautiski. Par produkta pozicionēšanu, par izaicinājumiem un par pieļautajām kļūdām un iegūtajām mācībām skaties pilno interviju.

SKATĪTIES
Aģentūras SmartCat īpašniece Laura

Laura savu uzņēmējdarbību drosmīgi uzsāka 2010.gada pēc-krīzes laikā un par mērķklientiem ir izvēlējusies mazos un vidējos uzņēmumus. Par sava uzņēmuma izveides stratēģiskajiem soļiem un pirmo klientu iegūšanu, par balansu starp biznesa pasauli un mammas lomu skatieties intervijā.

SKATĪTIES
Veikala Apavi 40+ izveidotāja Zaiga

Intervija par 3 vērtīgākajām mācību stundām biznesā, par biznesa uzsākšanu, izaicinājumiem, vajadzīgajām prasmēm, iemaņām un balansu starp biznesu un privāto dzīvi skaties intervijā ar Zaigu – sievieti, kas spējusi izlolot apavu pārdošanas biznesu no pirmajām dienām līdz 10 gadu jubilejai!

SKATĪTIES

PIESAKIES BEZMAKSAS 20 MIN KONSULTĀCIJAI