fbpx
Close

ATKLĀJ CEĻU UZ BIZNESA PANĀKUMIEM

APMĀCĪBAS UN KURSI IZAUGSMEI

Pasaule ir kļuvusi globāla, jaunas tehnoloģijas un prasmes nepieciešamas, lai sekotu līdzi attīstības tempiem. Ja vēlies būt veiksmīga /-gs uzņēmējs mūsdienu ekonomikā, Tavam produktam un pakalpojumam nepieciešama spēcīga online klātbūtne, lai veiksmīgi piesaistītu jaunus klientus katru dienu. Spēja būt atrodamam Google meklētājā, aktīva klātesamība sociālajos tīklos, pārdomāta zīmola veidošana un stratēģiski izstrādāts darbības plāns raksturos Tava uzņēmuma izaugsmes tempus un konkurētspēju. 

ONLINE APMĀCĪBAS tagad ar 50% atlaidi

Ja vēlies apgūt jaunas un vērtīgas zināšanas Tev piemērotā laikā un vietā, online apmācības būs ideālais risinājums.
Sadarbībā ar aģentūru Digital Drive tagad piedāvājam online kursu ar 50% atlaidi par 47.95 EUR (standarta cena 95.90 EUR). Iegādājies online kursu tagad un iemācies, kā izveidot un izvietot efektīvas Facebook un Instagram relāmas, kas palīdz piesaistīt maksājošus klientus internetā! 

Online apmācības_internetā
“Kā izveidot un izvietot efektīvas Facebook/Instagram reklāmas, kas palīdz piesaistīt maksājošus klientus internetā”

Online Facebook / Instagram reklāmas meistarklase.

Soli pa solim iemācies, kā sākt piesaistīt klientus internetā izmantojot Facebook un Instagram reklāmas. Online meistarklases laikā apgūsi:

1. Efektīvas maksas reklāmas formula

2. Facebook reklāmas menedžeris un tā struktūra.

3. Facebook pixel iespējas un tā pieslēgšana mājas lapai.

4.- 6. Soli pa solim pirmās profesionālās Facebook/ Instagram reklāmas izveide:

     Kā noformēt iestatījumus

     Kā noformēt reklāmas tekstus un attēlus

     Kā izveidot Facebook/Instagram reklāmas variācijas

7. Kā pareizi izveidot atkārtotu mērķa reklāmu (retargeting)

8. Kā pareizi pielietot “pielīdzinātās auditorijas” jaunu klientu piesaistē

9. Facebook un Instagram reklāmas saturs, kas strādā

10. Facebook un Instagram reklāmas vizuālais saturs, kas strādā

11. Efektīva reklāmas teksta pamatnoteikumi un Formulas 

12. Reklāmas aicinājums veikt darbību

13. Kā izmērīt kampaņas efektīvitāti 

14. Nākamie soļi – mērogošana 

Bonusa lekcijas: 

  • 7 noteikumi, lai mājas lapa piesaistītu klientus
  • Facebook/ Instagram reklāma Tavā pārdošanas stratēģijā
  • Piekļuve slēgtai domubiedru grupai

Online meistarklases standarta cena: 95.90 EUR
AR ĪPAŠO 50% ATLAIDI TAGAD: 47.95 EUR

MEISTARKALSE -INSTAGRAM PAMATI 22.10.2020

Ieguvums: praktiskas zināšanas un darbošanās, profesionāli izveidots konts ar 1-3 ierakstiem.

Instagram (jeb IG) platforma ir sasniegusi jau vairāk kā 1M (vienu miljardu) lietotāju visā pasaulē, kas rada iespaidīgus ienākumus Biznesa IG konta īpašniekiem. Tāpēc tas ir iemesls Jums būt vienai no viņiem.

Meistarklasē, soli pa solim kopīgi izveidosim Jūsu biznesa IG kontu.  Atklājot nepieciešamos rīkus IG profila izveidošanai, kas ikvienu Jūsu konta apmeklētāju pārvērtīs par sekotāju.

Programmā paredzētas apskatīt šādas IG tēmas:

  • Fondation – kā veidot stabilu pamatu savam kontam;
  • Content – kā stratēģiski izveidot un piegādāt saturu, kas piesaistīs sekotājus;
  • Strategy –  stratēģiskā sistēma, kas darbojas katram neatkarīgi no jūsu nišas vai nozares; (Foto, paraksts zem tās, #tēmturi, iesaistīšanās (engagement) Story, Live. IGTV, Reel)
  • Papildus rīkus – mobīlās aplikācijas, kas padarīs Jūsu IG kontu profesionālu un konkurētspējīgu (foto apstrāde, kolāža, publikāciju plānošana  u.c.)
  • Ieteikumus, no meistaklases vadītājas Baiba Soikas (IG konta @explore_healthy_food_ autores), ko pati personīgi atklājusi pārvaldot savu kontu ar vairāk kā 11 k (11 tūkst.) sekotāju .
  • Instagram biznesam: kā pelnīt un veidot sadarbības

Meistarklases laikā ar dalībniekiem būs iespēja izveidot «draugu grupu», kas palīdzēs augt un attīstīties Jūsu IG kontiem, tādejādi būs iespēja apgūt ne tikai nepieciešamās Instagram tehnikas, lai profils tiktu veidots radoši un profesionāli, bet arī tiktu veicināta tūlītēja profila aktivitāte, palielināta skatījumu statistika un piesaistīti jauni sekotāji.

Pēc meistarklases katra dalībniece saņems izdrukātus prezentācijas materiālus ar uzdevumiem PDF formātā, lai ir iespēja atskatīties uz padarīto un vēlreiz atgriezties pie satura, ja ir nepieciešams veikt atkārtotas izmaiņas vai ieskatīties padomu rokasgrāmatā.

Pirms Meistarklases, katrai dalībniecei būs lūgts sagatvot nelielu mājas darbu – izdomāt savu IG konta nosaukumu – headline – stipru atslēgas vārds, kas raksturos jūs biznesu un nodrošinās piesaisti mērķauditorijai.

Meistaklase būs noderīga IG iesācēju lietotājām, vai tām, kura vēlas to tikai izveidot un pieslēgt kontu biznesa iespējām. IG biznesa konts domāts personīgā zīmloa veidošanai sava satura radīšanai, gan arī uzņēmuma digitālā mārketinga mērķiem.

Instagram rīkus, apvienojot to ar savu aizraušanos vai uzņēmējdarbību ir lielisksa platforma, kas iespēja  saslēgt ar internetveikalu platformām, personīgajiem emuāriem (blogiem), YouTube un Facebook.

Meistarklasi vadīs: Baiba Soika  IG konta @explore_healthy_food_ autore. Baiba ir biznesa konsultāciju uzņēmuma vadītāja, veselīga un skaista dzīvesveida piekritēja, Youtube kanāla Personība raidījuma “Personība gatavo” vadītāja un ar vairāk kā 11 tūkstošiem Instagram sekotāju, Baiba savu aizraušanos ir pārvērtusi biznesā, kas dod zināmus ienākumus un paver iespējas iesaistīties dažādos interesantos projektos.

Dalības maksa: 20 EUR/ no personas. Grupā: līdz 10 dalībniecēm

Pieteikšanās: līdz 20.10.2020 rakstot info@biznesakoucings.lv 29970996